Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale salon de infrumusetare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

salon de infrumusetare

de ce acte am nevoie pentru infintarea unui salon de infrumusetare?
Va recomand infiintarea unei intreprinderi individuale. Costuri de maximum 300 ron, puteti sa angajati persoane cu carte de munca, contabilitate in partida simpla. detalii infiintare aici:[ link extern ]
SUCCES!
Costul de infiintare a unei intreprinderi individuale este 400 RON.
gabitzy a scris:

de ce acte am nevoie pentru infintarea unui salon de infrumusetare?

pentru salonul de infrumusetare din cate stiu se solicita si calificare in domeniu si cursul de notiuni fundamentale de igiena.