avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 560 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro De ce imi place avocatnet.ro
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

De ce imi place avocatnet.ro

Pentru ca fiecaruia ne place sa ni se spuna macar din cand in cand cat de mult suntem apreciati şi iubiti, haideti sa-i spunem avocatnet.ro - ului cat de mult ne place si, mai ales, de ce ne place! Ca doar este prietenul nostru, nu?
Mie imi place avocatnet.ro pentru ca aici aflu in fiecare zi lucruri noi sau lucruri pe care, recunosc :">, le-am uitat de cand am iesit de pe bancile facultatii! Aici am satisfactia de a fi inconjurata de oameni de calitate, oameni care stiu sa-si arate valoarea, facand-o in cel mai simplu mod cu putinta! Oameni care stiu sa exprime o parere personala sau o opinie juridica, care stiu sa argumenteze scurt si la obiect ceea ce afirma, oameni care stiu sa poarte o "batalie" in cuvinte!
Aici este locul unde nu ma simt "mica" nici la propriu, dar nici la figurat! Satisfactia de a primi multumiri de la un necunoscut care cauta ajutor printr-un raspuns la intrebarile sale si care isi rezolva macar o particica din problema sa pe baza unui simplu sfat primit sau a unei opinii juridice, este infinita! Recomandarea sau aplauzele unui necunoscu care spune "multumesc" sunt divine! Dar nu mai spun despre cele care vin din partea voastra, a celorlalti consultanti sau utilizatori, voi cei care aveti "in spate" o intreaga cariera si, implicit, experienta oferita de succesul acesteia...=D>!
Multumesc si eu ca existi, avocatnet.ro, multumesc ca existati si voi, toti ceilalti care formati avocatnet.ro!
Si imi mai place pentru simplul motiv ca ... imi place!
...super frumos, de o saptamana buna am descoperit si eu acest site, am gasit si eu oameni deosebiti aici, care mi-au raspuns dezinteresat, eu victima printre straini fiind, de cand am descoperit site-ul petrec ore bune zilnic urmarind necazurile oamenilor=D> multumesc
Subscriu cu deosebita consideratie omagiului adus avocatnet.ro de catre distinsa colega "shaiwa2003".
"Succesuri" depline tuturor!
De cand am descoperit acest site ,ma simt mai optimista.Cateodata cred ca sufoc,am prea multe intrebari.Dar de fiecare data primesc un raspuns si atunci merg mai departe....Problemele mele ,chiar multe fiind,sunt mici pe langa tot ce citesc aici .
FELICITARI ,,AVOCATNET",daca ai fi existat cu ani in urma cu siguranta as fi facut facultatea de drept,dar aceasta este viata.eu ma consider un om destept in ale ,,dreptului'',datorita tie.sa ai parte numai de succes si dragoste din partea tuturor celor ce te cauta .cu stima...
Imi place foarte mult avocatnet pentru aici gasesc opinii avizate, persoane deschise, mereu gata sa te ajute. Am descoperit site-ul dupa ce am intrat la facultate, la drept si de atunci citesc aproape zilnic articolele, forumul, pot fi informata la timp de modificari, lucruri care ma ajuta la facultate, cand inca invat despre DREPT. Imi place mult forumul pt ca pot spune tot ce cred eu ca e corect si imi place ca daca gresesc sunt "contrazisa " in cel mau frumos mod posibil si ma bucur ca ma pot corecta.Nu am vazut persoane rautacioase, ca pe alte forumuri. Apreciez enorm persoanele de aici, consultantii, avocatii chiar si simplii utilizatori pentru activitatea lor.
Este site-ul meu preferat!!!

Alte discuții în legătură

1.000 de experiente avocatnet.ro. ajuta si tu! Alin Popescu Alin Popescu Ajutati-ne sa strangem 1.000 de pareri / experiente despre Avocatnet.ro. Cu aceste texte vom intampina in viitor oamenii care vor sa se inscrie in site si care ... (vezi toată discuția)
Avocatnet.ro - e buna directia? Alin Popescu Alin Popescu Am tot tinut sa deschid aceasta discutie de ceva vreme si acum consider ca e momentul. In ultimii ani am ridicat Avocatnet.ro de la statutul de site simplu si ... (vezi toată discuția)
Situl acesta - un drog pentru mine..... elga50 elga50 Am intrat pe acest site intamplator, acum cateva luni, cautand raspuns la o intrebare foarte agasanta pentru mine la acea vreme deoarece trebuia sa rezolv o ... (vezi toată discuția)