Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... De unde se poate intra in posesia declaratiei 230 ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

De unde se poate intra in posesia declaratiei 230 pentru ONG?

Cum fac si eu sa intru in posesia a catorva declariti ptr persoane fizice (declaratia 200)? :)
de pe site-ul "2% "se pot descarca gratis formularele 230 si 200 ( fereastra este in coltul din stanga sus a paginii)
elena c, utilizator