avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 384 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... De unde se poate intra in posesia declaratiei 230 ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

De unde se poate intra in posesia declaratiei 230 pentru ONG?

Cum fac si eu sa intru in posesia a catorva declariti ptr persoane fizice (declaratia 200)? :)
Cel mai recent răspuns: elena c , utilizator 12:40, 19 Aprilie 2011
de pe site-ul "2% "se pot descarca gratis formularele 230 si 200 ( fereastra este in coltul din stanga sus a paginii)
Ultima modificare: Marți, 19 Aprilie 2011
elena c, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se mai poate directiona 2 %? Pilu Pilu Buna seara. As avea o intrebare, daca ma poate ajuta cineva: As vrea sa virez 2% din impozit pt. un ong dar m-am trezit cam tarziu ca am vazut ca termenul este ... (vezi toată discuția)
Depunere declaratie de impunere goldfish goldfish buna ziua! pentru o profesiune liberala, venituri din profesiuni liberale, pana la ce data se depun declaratiile, ce formulare se completeaza si de unde se ... (vezi toată discuția)
Descarcare copii declaratii inregistrate madalina_oprea madalina_oprea Buna ziua! A incercat cineva sa descarce declaratiifiscale deja inregistrate , de pe site-ul anaf?Nu gasesc o declaratie 300 de anul trecut si am mai ... (vezi toată discuția)