avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... TAXA DE PRIMA INMATRICULARE
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

TAXA DE PRIMA INMATRICULARE

Subiect: TAXA DE PRIMA INMATRICULARE
CUM POT RECUPERA TAXA DE PRIMA INMATRICULARE ACHITATA IN LUNA MARTIE 2010 IN VALOARE DE 1500RON PENTRU UN TURISM CU CAP CIL 1997CM3 IAR ALTA DE 8900 RON PT UN CAP TRACTOR IN LUNA MAI 2010.


Alte discuții în legătură

Taxa de prima inmatriculare cradu2001 cradu2001 CUM POT RECUPERA TAXA DE PRIMA INMATRICULARE ACHITATA IN LUNA MARTIE 2010 IN VALOARE DE 1500RON PENTRU UN TURISM CU CAP CIL 1997CM3 IAR ALTA DE 8900 RON PT UN ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa inmatriculare farcas geanina farcas geanina Buna ziua ,in anul 2008 am cumparat un cap tractor din Germania ,l-am inmatriculat in Romania ,platind o taxa de 12300 ron .In anul 2009 februarie a fost ... (vezi toată discuția)
Achizitie autotractor germania adrlani adrlani Buna ziua, am o societate care este plătitoare de TVA și urmează sa primesc certificatul pentru Registrul operatorilor ... (vezi toată discuția)