Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate dreptul comertului international - ajutor pentru ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

dreptul comertului international - ajutor pentru referat

buna ziua. cine poate sa ma ajute cu un referat/proiect despre finantarea europeana?multumesc anticipat.
Orice abordare a problematicii proiectelor cu finanţare europeană trebuie să pornească, pe de o parte, de la o profundă înţelegere a spiritului, filosofiei, raţiunii de a fi şi obiectivelor Uniunii Europene, iar pe de altă parte, de la definiţia şi caracteristicile generale ale oricărui program precum şi ale managementului proiectelor.

Puteti vedea modul de abordare a unui astfel de referat accesand link-urile de mai jos:
[ link extern ]

multumesc mult!