Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Proceduri legislative
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Proceduri legislative

Care este procedura legislativa de infiintare a unei fundatii, asociatii nonguvernamentale pentru a putea obtine fonduri europene?
inapaulet a scris:

Care este procedura legislativa de infiintare a unei fundatii, asociatii nonguvernamentale pentru a putea obtine fonduri europene?

Pentru a vedea pasii infiintari unui ONG , gasiti accesand unul din link-urile de mai jos ghidul de infiintare al unui ONG
[ link extern ]