Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Baza de calcul pentru concediul de risc maternal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Baza de calcul pentru concediul de risc maternal

se pastreaza baza de calcul a indemnizatiei de risc maternal pentru toate cele 120 de zile cat este normal sa primeasca
Buna ziua.
Da, se pastreaza. Aveti grija sa die bifat in continuare pe fiecare medical, dupa cel initial.
:thumbup: multumesc mult