avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 437 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Baza de calcul pentru concediul de risc maternal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Baza de calcul pentru concediul de risc maternal

se pastreaza baza de calcul a indemnizatiei de risc maternal pentru toate cele 120 de zile cat este normal sa primeasca
Cel mai recent răspuns: mionely , utilizator 14:29, 2 Mai 2011
Buna ziua.
Da, se pastreaza. Aveti grija sa die bifat in continuare pe fiecare medical, dupa cel initial.
:thumbup: multumesc mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu medical prenatal smart43ro smart43ro buna ziua! Daca,concediul de maternitate este in continuarea celui de risc maternal(cronologic),pentru calcularea indemnizatiei se poate pastra aceasi baza de ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu prenatal poxi poxi Buna ziua ,sunt in concediu de risc maternal pana in 1.04.16 cand o sa intru in concediu prenatal ,cum mi se va calcula atunci concediu (ultimele 6 luni ... (vezi toată discuția)
Concediu de sarcina si leuzie dupa risc maternal andreea georgiana i andreea georgiana i buna am si eu o problema.am avut probleme cu sarcina si am concediu risc maternal.pe data de 24 fac 7 luni si din cate stiu eu ar trebui ca medicul de familie ... (vezi toată discuția)