Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... dosar de urmarire penala - raport de expertiza topo
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

dosar de urmarire penala - raport de expertiza topo

buna ziua. am formulat procurorului obiectiuni la un raport de expertiza topo intr-un dosar de urmarire penala ce se afla in cercetare la un parchet si as dori sa stiu care este termenul in care procurorul trebuia sa-mi raspunda la solicitare
Procurorul trebuie sa se pronunte prin ordonanata motivata asupra obiectiunilor la raportul de expertiza , formulate de dvs.
Mergeti la parchet si vedeti daca acesta s-a pronuntat asupra acestora.