Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale companii detinute de stat in proportie de maxim 30%
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

companii detinute de stat in proportie de maxim 30%

Buna ziua,
As vrea exemple de cateva companii de pe piata romaneasca detinute de stat in proportie "minoritara", respectiv maxim 30%.
Multumesc anticipat.
Aici poti sa vad societatii din portofelul a ADS cu procentul si din domeniu agricola unicamente: [ link extern ]