avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 537 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale I.I infiintat anul trecut, nunta anul acesta. FEMEIE - ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

I.I infiintat anul trecut, nunta anul acesta. FEMEIE - Ce se intampla cu I.I, casa de marcat?

Buna ziua,

Sunt femeie, anul trecut in luna decembrie am infiintat un I. I, mi-am luat casa de marcat tot ce trebuie ... iar anul acesta ma casatoresc.
Cum trebuie sa procedez cu actele, casa de marcat, avand in vedere ca imi voi schimba numele de familie, domiciliul?
Ce se intampla cu firma? Alti bani alta distractie de acum sau pot ramane in continuare cu toate? Desi ma indoiescm ca doar traiesc in Romaniaaaaaaa!#-o

Alte discuții în legătură

Divort redia redia buna ziua! sunt casatorita legal si in prezent sunt separata impreuna cu 2 copii. separarea s-a facut in urmatoarele conditii: impreuna cu sotul meu, am avut ... (vezi toată discuția)
Prevenire violenta in familie proces_ro proces_ro Sora mea traieste cu un barbat de 8 ani, avand relatii asemanatoare acelor dintre soti, dar nu sunt casatoriti legal. Chiria pentru apartamentul inchiriat au ... (vezi toată discuția)
Divort Korinete Korinete Buna ziua, sunt casatorita de 3 ani in acest timp am luat un apt cu 2 camere prin prima casa pe numele meu pe 13 ani dar suntem amandoi trecuti in acte ca ... (vezi toată discuția)