Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Modificarile Codului muncii in cazul functionarilor ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Modificarile Codului muncii in cazul functionarilor publici

Modificarile aduse Codului muncii se vor reflecta in acte aditionale ptr personalul contractual in institutiile publice, ptr functionarii publici cum se procedeaza?
nu se procedeaza nicicum, intrucat functionarilor publici li se aplica prevederile legii nr. 188/1999. :)