Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Acte necesare!
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Acte necesare!

Ce acte imi sunt necesare pentru a desfasura activitatea de DDD??
Ce reprezinta DDD??:O
Dezinfectie dezinsectie deratizare
Stiu ca trebuie activata activitatea la reg com, se elibereaza certif constataor, apoi p baza acestuia se elibereaza de la dsv autorizatia, trebuie sa ai contract cu un medic veterinar, nu stiu sigur daca trebuie sa ai contract si cu o firma d incinerare si stiu ca mai trebuiesc ceva acte dar nu am idee care anume...poate cineva sa ma ajute in privinta asta??