Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... functie de baza
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

functie de baza

O persoana angajata cu contract in USA care are in paralel contract si in Romania cu timp partial, poate considera functia din Romania- functie de baza?
DA..:D
narcisa iliescu a scris:

O persoana angajata cu contract in USA care are in paralel contract si in Romania cu timp partial, poate considera functia din Romania- functie de baza?

Oare cum poate lucra efectiv o astfel de persoana? .. exceptia , facand cazul in care are incheiat un c.i.m. cu munca la domiciliu.