Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... ASOCIATIA PROFESIONALA A EXPERTILOR TOPOGRAFI DIN ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

ASOCIATIA PROFESIONALA A EXPERTILOR TOPOGRAFI DIN ROMANIA

UNIUNEA NATIONALA A JUDECATORILOR DIN ROMANIA in colaborare cu
ASOCIATIA PROFESIONALA A EXPERTILOR TOPOGRAFI DIN ROMANIA in perioada 10-11iunie 2011desfasoara CONFERINTA ZONALA cu tema "JUDECATOR - EXPERT JUDICIAR "
Locatie: in Municipiul GALATI.
La conferinta vor participa membrii ai UNJR si APET-R, reprezentanti ai Ministerului de Justitie, Tribunalelor, Judecătoriilor si ai Baroului de Avocati.
Pentru noii experti acreditati de catre Ministerul de Justitie in anul 2011, se va executa o convocare de pregatire profesionala cu durata de 12 ore.
Persoane de contact : Radu Cornelia – 0726189918; "Radu Cornelia" <cornelia.cornelia.2605@gmail.com>; kornra2605@yahoo.com ;
Bogatu Mirela – 0729433061; mirelabogatu@gmail.com.
Pentru confirmarea participarii pana pe data de 5.06.2011 anuntati la:
ASOCIATIA PROFESIONALA A EXPERTILOR TOPOGRAFI DIN ROMANIA
-telefon/ fax : 0269 241133
-e-mail: anpetro2010@gmai.com; pbejenaru@hotmail.com;
-adresa corespondenta: Sibiu , Calea Poplacii nr. 14, cod: 550141;
Confirmarea se va face prin fisa de participare:

FIªÃ DE PARTICIPARE

NUMELE PRENUMELE¬________________________
FIICA/FIUL LUI _____________________ªI AL _______________________
DATA ªI LOCUL NAªTERII : ANUL ______, LUNA______ , ZIUA___________,
LOC._______________ , JUD. __________________.
LA CE BIROU LOCAL DE EXPERTIZE JUDICIARE SUNTETI IN EVIDENTA......
=-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DE CAND SUNTETI ACREDITAT----------------------------------------------------------------
TELEFONUL MOBIL_______________TELEFONUL FIX___________________¬_.
ADRESA DE EMAIL __________________________________________________.
DE CAND DORIŢI SÃ PARTICIPAŢI __________.
VERIFICATI DATA DE INSCRIERE
DATA SI SEMNATURA.........................

VA ASTEPTAM CU PLACERE.
BEJENARU PETRU , utilizator