Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... dosar audit cu balanta,bilant
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

dosar audit cu balanta,bilant

salut tuturor,
caut in disperare un dosar de audit complet, model 2010-2011 in vederea intocmirii lucrarii de licenta.

Multumesc mult!
stefan66 a scris:
nu doresc teorie, o cunosc, eu vreau un dosar complet, constituit, pentru anexa lucrarii, studiu de caz.

Interventie moderator

Nu credeti ca era mai usor sa va pregatiti Dvs. lucrarea de licenta, in vederea sustinerii acesteia? Scopul acestui forum este foarte bine definit in Regulamentul de postare al mesajelor. :)
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Multumesc
luati totusi ceva:

[ link extern ]
Va multumesc mult pentru rabdarea acordata!
Raportul e complet, gasesc totul, nu am Balanta contabila, nu-l pot finaliza!
Daca mai ma puteti ajuta ar fi de mare folos, as reusi sa predau lucrarea completa.
Cu multe multumiri!
reconstituiti-o (balanta) din datele din raport... macar, asa, in scop didactic, ca exercitiuB-)

ContSters123067, utilizator