Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR

VA ROG UN COD COR PENTRU MUNCITOR NECALIFICAT
921103 muncitor necalificat în agricultură
932006 muncitor necalificat în industria confecţiilor
932012 muncitor necalificat în metalurgie
931101 muncitor necalificat în mine şi cariere
921302 muncitor necalificat în pescuit şi vănătoare
921202 muncitor necalificat în silvicultură
932005 muncitor necalificat la ambalarea produselor solide şi semisolide
932004 muncitor necalificat la ambalarea produselor sub formă de praf şi granule
932007 muncitor necalificat la asamblarea, montarea pieselor
931301 muncitor necalificat la demolarea clădirilor, căptuşeli zidărie, plăci mozaic, faianţă, gresie, parchet
931203 muncitor necalificat la întreţinerea de drumuri, şosele, poduri, baraje
931302 muncitor necalificat la spargerea şi tăierea materialelor de construcţii