avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1902 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Certificat digital Dir. Finante
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Certificat digital Dir. Finante

Buna ziua,
Stie cineva care sunt pasii ce trebuie urmati pentru a putea obtine un certificat digital de depunere a declaratiilor online la Dir. de Finante?
Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: xerxes , utilizator 18:14, 25 Mai 2011
detaliile le gasiti aici
[ link extern ]

la sectiunea declaratii electronice

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere verificare disponibilitate firma &rezervare denumire firma vladut28 vladut28 Buna ziua, Trebe sa infiintez un SRL. Am gasit pe net model de cerere care trebe dus la registrul comertului la sediu. Dar am gasit aici ca s-ar putea face ... (vezi toată discuția)
Asociatie de proprietari- necesitate semnatura electronica gabrielaghm gabrielaghm Buna ziua, Am rugamintea sa ma ajutati cu un raspuns. Am citit ca incepand cu 1 iulie 2011 este necesar ca pentru depunerea declaratiilor sa avem semnatura ... (vezi toată discuția)
Inregistrare cont pt.dep.declaratii miharoxy miharoxy buna. daca stie cineva cum pot deschide cont de inregistrare pe portalul anaf pentru a putea cere certificatul de depunere declaratii online . (vezi toată discuția)