Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Certificat digital Dir. Finante
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Certificat digital Dir. Finante

Buna ziua,
Stie cineva care sunt pasii ce trebuie urmati pentru a putea obtine un certificat digital de depunere a declaratiilor online la Dir. de Finante?
Va multumesc anticipat!
detaliile le gasiti aici
[ link extern ]

la sectiunea declaratii electronice