Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... hotarare definitiva irevocabila cu executare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

hotarare definitiva irevocabila cu executare

am imprumutat pe cineva cu o anumita suma de bani si nu o mai pot recupera cu toate ca am o hotarare judecatoreasca definitiva ireocabila cu executare
Va duceti la un executor judecatoresc cu hotararea pentru a incepe procedurile de executare silita. Ii va pune poprire pe conturi ,Ii va urmari bunurile imobile si mobile proprietate ,pana cand va veti recupera intreaga creanta.Mult succes.