Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... titulatura job
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

titulatura job

buna ziua! sunt absolvent al facultatii de instalatii si sunt interesat sa stiu daca la viitorul nou loc de munca pot fi incadrat ca inginer automatist.stiu ca exista un nomenclator dupa care se orienteaza cei de la resurse umane si de la care am inteles ca dupa acel nomenclator (care nu stiu cat de actualizat este)ar fi potrivita incadrarea de ingimer mecanic.la actualul loc de munca sunt incadrat inginer automatist, iar eu practic pe asta m-am specializat, iar in facultate am sudiat destul de intens si profilul electrotehnic , pe langa cel termic si hidraulic.sau macar inginer retele electrice (conform cor) sau electrotehnic?ce parere aveti? multumesc anticipat!
catalinflorin, utilizator