Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Legea 40/2011
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Legea 40/2011

Pana in data de 30.04.2011 tb sa facem acte aditionale cf noului Cod....daca nu le-am facut.....le pot face cu data de azi?sau le pot intocmi cu data de 30.04.2011?si in revisal cum le inregistrez?
Nu orice modificare a CIM se declara in REVISAL.
adica modificarea numarului de zile de preaviz si adaugarea literei f la punctul M din ctr nu se declara in REVISAL?cu un nou act aditional?sau actul aditional se face intre firma si angajat.....si doar modificarile de salariu si de timp lucrat se declara in REVISAL?
Aceste modificari nu se declara in REVISAL.
Momentan nici salariul nu se declara, dar trebuie sa apara o noua vwersiune in care se va declara si salariul.
Multumesc.
Cu placere, succes.