Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă citirea unor decizii
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

citirea unor decizii

Pot consulta o decizie data de ICCJ si care nu se afla pe internet?Unde ?
Daca sunteti parte in cauza ,puteti solicita dosarul la studiu la ICCJ
nu sunt,deci publicul nu poate vedea o decizie decit pe acelea de pe net?
bufa a scris:

Pot consulta o decizie data de ICCJ si care nu se afla pe internet?Unde ?

Incercati aici
[ link extern ]
Nu este acolo.Se pate citi la arhiva,undeva....nu sunt parte in acea cauza ,dar la fila de dosar scrie ca s-a respins exceptia lipsei capacitatii procesuale de folosinta a unei primarii si doresc sa aflu argumentele instantei
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri:
[ link extern ]