Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Firma din Romania vreau sa trimit muncitori in Belgia
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Firma din Romania vreau sa trimit muncitori in Belgia

Buna ziua,
Am urmatoarea intrebare: Stie cineva care este procedura prin care o firma de constructii din Romania isi poate trimite muncitorii in Belgia pentru a lucra?
Unde trebuie sa ma adresez, care sunt documentele necesare si care sunt costurile?
Multumesc
intrebati la casa de pensii pentru obtinerea formularului E101.
Multumesc, dar cei de la casa de pensii ma trimit de la unul la celalalt si nimeni nu ma lamureste....