Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Detasare muncitori in Belgia
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Detasare muncitori in Belgia

Buna ziua
o firma de constructii romaneasca vrea sa trimita in belgia 30 de muncitori pentru o perioada de 3luni .Ce acte sunt necesare?Va multumesc
1. Decizia de detasare a acelor salariati..
2. Obtinerea formularului A1 de la Casa de Pensii ...