Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Coduri caen?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Coduri caen?

Buna ziua,

Ce coduri caen trebuie autorizate pentru a putea desfasura urmatoarele activitati?

* Multiplicari (Xerox) alb-negru si color
* Listare/Imprimare alb-negru si color
* Legatorie cu arc metalic si arc plastic
* Plastifiere/Laminare A4 & A3
* Scanare
* Tehnoredactare
* Copiere CD/DVD
* Servicii fax
* Reîncarcare cartuse imprimante
* Realizare stampile, imprimari pe trocouri, cani, sepci etc
* Productie materiale publicitare:
- carti de vizita
- pliante, afise
- brosuri
*intocmire dosar radiere/inmatriculare autoturisme

Va multumesc anticipat.
8211 - Activitati combinate de secretariat
8219 - Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat
5819 - Alte activitati de editare
7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice nca
6190 - Alte activitati de telecomunicatii

5819 - Alte activitati de editare
6190 - Alte activitati de telecomunicatii
7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice nca
8211 - Activitati combinate de secretariat
8219 - Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat

Dintre acestea alegeti o activitate principala, pe celelalte le mentionati la activitati secundare, dar le autorizati pe toate.
Pentru ce este necesar 6190 - Alte activitati de telecomunicatii ? Care activitate ?
Pentru intocmire dosar radiere/inmatriculare autoturisme, care cod este necesar?
Multumesc
pai ziceati ceva de fax...ca ati dori sa-l autorizati:)
Da, ma gandeam la totul si cu totul altceva, la telecomunicatii.
Pentru intocmire dosar radiere/inmatriculare autoturisme, care dintre coduri este necesar?
Multumesc