Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN intreprindere individuala
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN intreprindere individuala

Buna ziua,

As dori sa infiintez o intreprindere individuala cu ajutorul careia sa intreprind urmatoarele activitati:
* Multiplicari (Xerox) alb-negru si color
* Listare/Imprimare alb-negru si color
* Legatorie cu arc metalic si arc plastic
* Plastifiere/Laminare A4 & A3
* Scanare
* Tehnoredactare
* Copiere CD/DVD
* Servicii fax
* Reîncarcare cartuse imprimante
* Realizare stampile, imprimari pe trocouri, cani, sepci etc
* Productie materiale publicitare:
- carti de vizita
- pliante, afise
- brosuri

Intrebarea mea este: Exista vre'un cod CAEN care sa-mi permita realizarea acestor servicii? Sau trebuie sa folosesc mai multe coduri CAEN - este posibil acest lucru?

Va multumesc.
Cred ca ar trebui sa incepi cu 8219-Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat.