avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Decont TVA si impozit pe profit
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Decont TVA si impozit pe profit

Am si eu o nelamurire.
Unde as putea gasi pe site-ul ministerului de finante link-ul unde pot descarca ordinele de plata pt decont de TVa si impozit pe profit??
cei del a banca mi-au spus ca nu e bun un OP normal, ci doar unul cu cod de bare de pe site-ul mai sus mentionat.
Va rog mult ajutati-ma!!!


Multumesc
Cel mai recent răspuns: ContSters42967 , utilizator 23:14, 21 Iulie 2008
Gasiti pe mfinante.ro la sectiunea ordine de plata programul pentru OP/FV 2008. Se lucreaza usor.
incearca aici
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxe salarii elascurtu elascurtu Buna:) As vrea sa stiu si eu in ce conturi IBAN ale trezoreriei se platesc taxele aferente salariilor (CCI, somaj pers, somaj unit, cass pers, cass unitate, ... (vezi toată discuția)
Coduri iban sector 3 buligaramona buligaramona as dori sa aflu coduri le iban pt. platile cattre bugetulgeneral consolidat .....si codurile de indentificare fiscala (vezi toată discuția)
Plata impozit MANUELA ROTARIU MANUELA ROTARIU buna ziua cum as putea sa mi platesc impozitul cand lucrez in alta tara si nu vin in tara pana la sfarsitul anului,are cineva vreo adresa sau vreun cont al ... (vezi toată discuția)