Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Decont TVA si impozit pe profit
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Decont TVA si impozit pe profit

Am si eu o nelamurire.
Unde as putea gasi pe site-ul ministerului de finante link-ul unde pot descarca ordinele de plata pt decont de TVa si impozit pe profit??
cei del a banca mi-au spus ca nu e bun un OP normal, ci doar unul cu cod de bare de pe site-ul mai sus mentionat.
Va rog mult ajutati-ma!!!

Multumesc
Gasiti pe mfinante.ro la sectiunea ordine de plata programul pentru OP/FV 2008. Se lucreaza usor.
incearca aici
[ link extern ]