Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general plata impozit
Discuție deschisă în Contabilitate în general

plata impozit

buna ziua cum as putea sa mi platesc impozitul cand lucrez in alta tara si nu vin in tara pana la sfarsitul anului,are cineva vreo adresa sau vreun cont al administratiei financiare ARAD?multumesc
Intrati pe mfinante.ro, descarcati programul OP/FV 2009. In aceasta aplicatie veti gasi contul Trezoreriei care va intereseaza.
Succes!
Cornelia Tulpan, Contabil
blu18 a scris:
Cum as putea sa mi platesc impozitul cand lucrez in alta tara si nu vin in tara pana la sfarsitul anului.
Are cineva vreo adresa sau vreun cont al administratiei financiare ARAD?

Buna ziua
DGFP Arad: B-dul Revolutiei, nr.77, cod postal 310130. Tel. 0257/280633 int 129.