Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Noul Cod Civil
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Noul Cod Civil

Buna, as dori sa stiu si eu ce modificari va contine noul Cod civil (Legea nr287/2009 )? ce articole se vor schimba dramatical? am tot cautat pe internet ce noutati va aduce noul Cod civil si nu gasesc...
Pe" just.ro," site Minister justitie, vedeti Noile coduri.