Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... salut
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

salut

am un prieten arestat in elvetia,banuiesc ca pentru furt de metale grele.politia din elvetia a contactat familia,dar nu au dat niciun detaliu,au spus doar ca este retinut si ca are dreptul la corespondenta.as vrea sa stiu daca putem afla mai multe detalii si eventuala pedeapsa la care este pasibil.mentionez ca este la prima abatere.
maryus_dbo, utilizator
poate mai multe detalii puteti afla de la consulatul romaniei in Elvetia1