Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... card bancar
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

card bancar

buna ,am avut un card la Banca [editat] pe care imi era virat salariul .am plecat de la firma si nu am mai folosit cardul .dupa 4 ani am vrut sa scot rate de la o alta banca si m-au gasit cu acest card ca trebuie sa platesc 500 lei noi si nu stiu pt ce ?nu am primit nici o somatie ca imi expira cardul sau ca am de plata .repet cardul nu l-am mai folosit .sunt obligata sa achit suma aceasta enorma ??va multumesc
gi-jane2, moderator