Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita rovigneta
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita rovigneta

AM FOST PROPRIETARUL UNUI CAMION [RABA].DUPA CE AM VINDUT MASINA ,MA TREZESC DAT IN JUDECATA DE CATRE REG.AUTONOMADRUMURI SI AUTOSTRAZI,CUM CA AM CU EI UN CONTRACT INCHEIAT PE UN AN ,DE PLATA A ROVIGNETEI.NU INCHEIASEM ACEL CONTRACT,SI NU AVEAM DE CE SA PLATESC. CAND MA PREZINT LA PROCES ,ADUC LA CUNOSTIINTA CA NU AM INCHEIAT ACEL CONTRACT ,DOVADA FIIND CA IN CONTRACT ERA NUMELE MEU,DAR SERIA B.I. SI CODUL NUMERIC NU CORESPUNDEAU CU DATELE DIN B.I.,NICI SEMNATURA NU ERA A MEA.PRESEDINTELE DE SEDINTA A ANALIZAT CU ATENTIE CONTRACTUL SI B.I.-UL MEU SI A CONSIDERAT CA NEFONDATE CERERILE REGIEI AUTONOME DE DRUMURI SI AUTOSTRAZI.ACEASTA A DESCHIS RECURS LA GALATI ,UNDE AM CASTIGAT DIN NOU.DE CURIND MA TREZESC ACASA CU O SOMATIE DE EXECUTARE SILITA LA SUMA DE2000 RON,SUMA STABILITA IN URMA UNUI PROCES [DE CARE NU AM AVUT HABAR] LA BUCURESTI . ROG MULT DE TOT SOLUTIIII :-/!!!!!
Va atrag atentia ca deja ati incalcat regulamentul de postare sub doua aspecte: nu se posteaza acelasi topic de doua ori si nu se scrie numai cu majuscule. Va rog mult sa cititi regulamentul si sa il respectati. Multumesc.
Formulati o contestatie la executare.