Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere in Barou 24 iun 2011
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere in Barou 24 iun 2011

Proba scisa :
1. Drept civil
2. Drept penal
3. Drept procesual civil
4. Drept procesual penal
5. Organizarea si exercitarea profesiei de avocat

Succes!!!!!
Pentru detalii si lamuriri astept mesaje private .

Aveti sansa sa ajugeti avocat fara plata unei spagi , fara atentii ori obligatii ulterioare si sa faceti parte dintr-un Barou Legal Constituit si nu un Clan de incompetenti depasiti de situatiile vremurilor noastre!!!

Va multumesc!
tiberionm a scris:

UNBR ORGANIZEAZÃ ÎN 24 IUNIE 2011
EXAMEN DE PRIMIRE ÎN PROFESIE

- DREPT PENAL, DREPT PROCESUAL PENAL, DREPT CIVIL, DREPT PROCESUAL CIVIL, LEGEA NR. 51/1995, REPUBLICATÃ -

INFORMAȚII – TELEFON UNBR: 021/3150244

Acte necesare înscrierii

Copii după actele de identitate şi stare civilă – xerox
Dovada calităţii de licenţiat în drept – xerox
Certificat de cazier din care să rezulte că nu vă găsiţi în vreunul dintre cazurile de nedemnitate prevăzute de art. 13 din Legea nr. 51/1995, replublicată – original
Două fotografii color – 3×4 cm;
Taxă de înscriere (o donaţie de min. 2.000 RON);
Certificat medical (clinic sănătos, nu este în evidenţă cu boli cronice neuropshihice şi contagioase) – original;

Calitatea de AVOCAT DEFINITIV se dobândeşte conform art. 19 alin. 1, 2, 3 din Legea nr. 51/1995, republicată.

:O

ai chef de mistouri?
tiberionm a scris:

[...]
Acte necesare înscrierii

Copii după actele de identitate şi stare civilă – xerox
Dovada calităţii de licenţiat în drept – xerox
[...]

Ca sa vedeti cat de incometenti pot fi acesti pseudo-avocati si aceasta pseudo-societate privata daca pe acest pseudo-site bota.ro (baroul bota) ei isi insusesc numele de UNBR si,pe deasupra,mai au si un comunicat oficial in care se cer copii dupa actele respective. Daca ar fi cerut copii de pe actele respective,ce-ar fi fost?
Sa se sesizeze cumva cineva si sa-i desfiinteze odata; desi teoretic n-au drepturi,eu vad ca ei tot persista in obraznicie. bota=spiru haret
ghostinthe_night, utilizator