Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie de publicitate in parcuri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie de publicitate in parcuri

Buna seara,
Pentru publicitatea in parcuri pe vehicule nemotorizate ( mai exact biciclete adaptate pentru publicitate ) am nevoie de autorizatie de la ALPAB ?
Am sapat internetul si tot ce gasesc este legat de autorizarea de comercializare in spatii de agrement.

Concis: Pot sa ma plimb cu asa ceva ( [ link extern ] ?

aveti dreptate.
multumesc pentru raspunsurile dumneavoastra.