Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... plata carti
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

plata carti

se poate face plata carti de munca ca persoana fizica retroactiva dupa ce mam angajat la o anume firma. ex in perioada 01.07.2010 -01.05.2011
am stat acasa nu am lucrat de la 01.05.2011 mam angajat la o firma iar eu as frea sa-mi platesc cartea de munca pe perioada care nu am lucrat
Pana in 31 decembrie 2010 a fost in vigoare un act normativ prin care se permitea plata retroactiva a contributiei la fondul de pensii.