Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Semnatura digitala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Semnatura digitala

Am un certificat digital pt semnatura electronica....si as vrea sa depun decl. online si pt o alta firma....trebuie sa ma insoteasca la administratie administratorul cu o imputernicire pt depunerea formularului 150?cum trebuie sa fie:
subsemnatul....administrator la....il imputernicesc pe...........sa de pune declaratiile online pt firma ............atat?
Aveti nevoie doar de o imputernicire autentificata la notar, nu trebuie sa fie in persoana.