Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... INTERDICTIE 5 ANI
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

INTERDICTIE 5 ANI

BUNA ZIUA MA NUMESC ION SI AM SI EU O INTREBARE CATRE DUMNEAVOASTRA. AM PLECAT PESTE HOTARE IN 2005 AM AVUT DOAR INTRARE IN ROMANIA SI APOI AM JUNS IN ITALIA . MIAM FACUT PERMIS DI SENGIORNO ITALIAN SI MAM INTORS ACASA. PRIMA DATA CIND AM FOST NU AM AVUT NICI O PROBLEMA MAM DUS AM VENIT INAPO NU MIO ZIS NIMENI NIMIC. ADOUA OARA CIND AM TTREUT MIO PUS INTERDICTIE PE 5 ANI. MA PUTETI AJUTA CU CEVA VREUN RASPUNS ??? MERSI
pentru ce ti-au dat interdictia?
cum ca am trecut ileagal frontiera in 2005 cind am plecat prima data la italia..
daca ma puteti ajuta cu ceva ofer recompensa