avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 116 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitatea la un restaurant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitatea la un restaurant

buna seara am marea rugaminte cine ma poate ajuta cu o monografie contabila pentru un restautant multumesc
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 21:15, 28 Iunie 2011
Aveti aici mai multe monografii contabile:

[ link extern ]

[ link extern ]

[ link extern ] /

[ link extern ]

[ link extern ]

Cu ajutorul explicatiilor veti putea invata primii pasi. Daca aveti nelamuriri, reveniti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Licență - monografie firma de organizare evenimente Quorra Quorra Bună seara, Aș avea mare nevoie de puțin ajutor la o monografie contabilă pentru o firmă de organizare de evenimente. Vă mulțumesc (vezi toată discuția)
Contabilitate vinerica vinerica Buna ziua, Am o rugaminte la dumneavoastra ,in ideea ca ma puteti ajuta cu o informatie sau,o posibila colaborare.Sunt in somaj si de cand am intrat mai ... (vezi toată discuția)
Contabilitate casa de amanet anvistef anvistef neata va rog,daca se poate,cine are cunostinta de cauza,sa imi explice si mie ce acte trebuie facute legate de contabilitate la deschiderea unei case de ... (vezi toată discuția)