Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Panou de cabinet
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Panou de cabinet

Ce avize sunt necesare pentru instalarea unui panou de cabinet - AVOCAT-MEDIATOR- pe o cladire ?
Organismul abilitat pentru acordarea avizelor si a autorizatiilor pentru pozitionarea panourilor de publicitate este Directia de Urbanism si Gestionare Teritoriu din cadrul primariilor de sector, in Bucuresti sau cele locale din provincie.

Detalii aici: www.avocatnet.ro/content/for...
L.C.