avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1664 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Panou de cabinet
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Panou de cabinet

Ce avize sunt necesare pentru instalarea unui panou de cabinet - AVOCAT-MEDIATOR- pe o cladire ?
Cel mai recent răspuns: Laura Ciobeica , moderator 14:22, 30 Iunie 2011
Organismul abilitat pentru acordarea avizelor si a autorizatiilor pentru pozitionarea panourilor de publicitate este Directia de Urbanism si Gestionare Teritoriu din cadrul primariilor de sector, in Bucuresti sau cele locale din provincie.

Detalii aici: www.avocatnet.ro/content/for...
L.C.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Panou de publicitate cameliaborangic cameliaborangic Buna ziua, In calitate de mediator autorizat, pentru a pune pe cladire un panou de publicitate, ce avize si autorizatii sunt necesare? (vezi toată discuția)
Ce trebuie sã fac dupã obþinerea autorizaþiei? ContSters218365 ContSters218365 Buna ziua! Am tot citit si m-am tot documentat pe internet, insa nu am resut sa ma lamuresc. Acum 2 saptamani am primit autorizatia de traducator de la MJ si ... (vezi toată discuția)
Acte necesare autorizare firma luminoasa BiancaTudose BiancaTudose Buna ziua! As avea nevoie de ajutorul dvs. Ce acte sunt necesare pt a autoriza o firma luminoasa a unui magazin ce are inchiriat spatiul intr-un spatiu ... (vezi toată discuția)