Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale amanare cf. art.7 alin.(5) din OUG nr.116/2009
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

amanare cf. art.7 alin.(5) din OUG nr.116/2009

poate cineva sa-mi spuna ce inseamna :
Se va reglementa situatia privind obiectele de activitate sub conditie : 2051, 6511 - .... - 6629, 8010 -..... - 8030. ????
Inseamna ca v-ati trecut in actul constitutiv sau hotarare aceste coduri caen care sunt pentru activitati care nu pot fi desfasurate decat cu indeplinirea anumitor conditii prevazute de lege.

Modificati actul constitutiv sau hotararea si scoateti aceste coduri in acest fel nu mai aveti probleme. Altfel dosarul va fi respins.
Depuneti un alt act constitutiv fara codurile cu pricina alaturi de o cerere prin care solicitati solutionarea cu celeritate a dosarului.