avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 783 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale amanare cf. art.7 alin.(5) din OUG nr.116/2009
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

amanare cf. art.7 alin.(5) din OUG nr.116/2009

poate cineva sa-mi spuna ce inseamna :
Se va reglementa situatia privind obiectele de activitate sub conditie : 2051, 6511 - .... - 6629, 8010 -..... - 8030. ????
Cel mai recent răspuns: ContSters22713 , utilizator 22:10, 1 Iulie 2011
Inseamna ca v-ati trecut in actul constitutiv sau hotarare aceste coduri caen care sunt pentru activitati care nu pot fi desfasurate decat cu indeplinirea anumitor conditii prevazute de lege.

Modificati actul constitutiv sau hotararea si scoateti aceste coduri in acest fel nu mai aveti probleme. Altfel dosarul va fi respins.
Depuneti un alt act constitutiv fara codurile cu pricina alaturi de o cerere prin care solicitati solutionarea cu celeritate a dosarului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen6622 ALEX236 ALEX236 Buna seara!Am un SRL ce desfasoara cod caen 8219,acum am mai gasit un spatiu,pe care vreau sa-l inchiriez si sa desfasor cod caen8219 si 6622 agent de ... (vezi toată discuția)
Coduri caen infiintare firma andreea20ro andreea20ro buna ziua,vreu sa infiintez o firma care are activitatea principala transporturi international de persoane si activitate secundara intermedieri financiare si ... (vezi toată discuția)
Activitate asigurari si creditare just.rain just.rain buna ziua, o cerere de infiintare srl a fost respinsa de orc pt ca actul constitutiv continea si cateva coduri caen privitoare la activitatile de ... (vezi toată discuția)