avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1026 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Se mai trimit astfel de alerte? ( a se vedea linkul ) ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Se mai trimit astfel de alerte? ( a se vedea linkul ) Eu nu mai primesc de ceva timp.

Buna seara,

Imi poate spune cineva daca se mai trimit astfel de alerte?

us.mc1206.mail.yahoo.com/mc/...

Desi nu m-am dezabonat nu mai primesc astfel de mesaje.
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 15:35, 2 Iulie 2011
Link-ul nu este functional !Despre ce fel de alerta este vorba?De la Avocatnet?
Iata ce afiseaza la mine cand accesez adresa:

There's a problem viewing this message.

Are you trying to access a message that's been moved or deleted? Try going to the folder it's in (e.g., Inbox, Trash) and selecting the message from there. If you've tried this, and relaunching Yahoo! Mail doesn't work either, feel free to contact Customer Care about Error Code 4.

Please note that messages deleted from the Spam folder cannot be retrieved.
Thanks,

The Yahoo! Mail Team


Ultima modificare: Vineri, 1 Iulie 2011
nucu$, utilizator
Da, este vorba de acele alerte de la avocatnet.
Nu se mai trimit?

Linkul expus de mine este functional.Am intrat pe el ceva mai devreme direct din forum sau din topic si nu am avut probleme.
Ma refer la linkul expus in prima postare.
Da, m-am lamurit:

Flag this messageWeekend: Sa nu ne batem joc de putinele valori pe care le mai avemFriday, July 1, 2011 9:37 PMFrom: "AvocatNet.ro" <newsletter@avocatnet.ro>View contact detailsTo: mvlates@yahoo.com Newsletter Articole
Sambata, 2 Iulie 2011, 00:30
Home

Link-ul este personalizat pe email-ul fiecaruia, din aceasta cauza altcineva nu-l poate accesa.La mine arata asa:
us.mc1206.mail.yahoo.com/mc/...
Cred ca intamplator v-ati dezabonat.Incercati o noua procedura de "abonare"
Nu, acum ( in urma cu 2-3 minute) am apasat pe dezaboneaza-te si mi-a aparut ca ; ,,v-ati dezabonat cu succes"
Deci, nu cred ca eram dezabonat.

Cred ca acum m-am abonat dupa ce m-am dezabonat.
Ultima modificare: Sâmbătă, 2 Iulie 2011
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Magazin avocatnet celeterm celeterm Incerc sa dau mail la magazin avocatnet sa intreb de o comanda insa imi apare urmatorul mesaj: \\\\"----- Mesaj redirecţionat ----- This is the mail ... (vezi toată discuția)
Dreptul de folosire al domeniului Bogdan V Bogdan V Buna ziua, Daca firma are un domeniu www rezervat pe un an de zile prin plata facturii catre firma de hosting, este posibil ca o firma straina, din China de ... (vezi toată discuția)