Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Priceput.ro - am lansat un website care sa te ajute sa ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Priceput.ro - am lansat un website care sa te ajute sa ai mai mult timp liber

Pentru ca acolo iti poti gasi un instalator, electrician, zugrav, zidar, etc. si orice alt specialist in constructii pentru casa ta.

[ link extern ]
Multuminm. Pe mine ma intereseaza.
am vizionat si eu. este bine structurat!=D>
excelent site-ul... bine structurat si cu sfaturi foarte bune ... =D>

Felicitari!!!:yeah: