Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... URGENTA
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

URGENTA

Buna ziua va rog. ce inseamna. înşelăciunea (art. 215 C.p.) art.26 rap.la art.288 Cp? va multumesc
Eu cred ca ar trebuii sa fi putin mai explicit . Depinde pentru ce ai fost bagat la inselaciune . Poti sa ne spui?