Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acordul de mediu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acordul de mediu

Cat dureaza obtinerea Acordului de mediu tinand cont de procedura ? Dosarul complet este depus si inregistrat la 1 august 2008. Multumesc anticipat pt. raspuns. Dan
Or ce regie s-au administratie de stat ,careia va adresati cu o cerere, are obligatia ca in maxim 30 de zile de la data inregistrarii cererii dumneavoastra sa va dea raspunsul .Mariiky