Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Concediu medical accident de munca
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Concediu medical accident de munca

Ma poate ajuta cineva , va rog ? Am un concediu medical accident de munca (cod 03) stiti cumva daca se mai depune Casa de pensii un exemplar al Cm . Pana anul trecut se atasau la declaratia de CAS si se depuneau la Casa de Pensii.
Da ,se depune la CAS un exemplar (cel roz) completat cu sumele si vizat