avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 759 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Concediu medical accident de munca
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Concediu medical accident de munca

Ma poate ajuta cineva , va rog ? Am un concediu medical accident de munca (cod 03) stiti cumva daca se mai depune Casa de pensii un exemplar al Cm . Pana anul trecut se atasau la declaratia de CAS si se depuneau la Casa de Pensii.
Cel mai recent răspuns: mihai_u , utilizator 15:53, 14 Iulie 2011
Da ,se depune la CAS un exemplar (cel roz) completat cu sumele si vizat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu medical accident de munca dboariu dboariu caz concret: o persoana este adusa de urgenta la spital; declara ca accidentul s-a intamplat in timpul muncii, dar sefa sectiei refuza sa elibereze ... (vezi toată discuția)
Cod indemnizatie gresit pe certificatele de concediu medical claudia_edi27 claudia_edi27 Buna ziua,am o problema........de pe 25 ianuarie sunt in asteptarea banilor de pe concediu medical in urma unui accident de munca.....am dus concediile ... (vezi toată discuția)
Cm cod 03 accident de munca buiavasi buiavasi Buna dimineata! As dori sa ma lamuriti si pe mine cu privire la urmatoarea situatie: in urma unui accident de munca salariatului in cauza i s-a eliberat ... (vezi toată discuția)