Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Adevarat sau fals?
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Adevarat sau fals?

Wow, acum un an incepeam discutia cu fazanul si nu mi-a trecut prin cap ca o sa ajunga la atatea mesaje. Hai sa mai incercam un joc: Adevarat sau fals.

Regulile sunt simple:
1. Cineva face o afirmatie despre urmatorul membru care va scrie in aceasta discutie. Bineinteles ca trebuie sa fie o afirmatie decenta si fara rautati si injurii, ca nu asta e ideea.
2. Urmatorul membru care raspunde zice daca afirmatia este adevarata sau falsa. Si pune la randul lui o intrebare.

Daca aveti si alte idei, putem duce jocul si in alta parte ;).

Ce ziceti? Incep eu.

Raspunsul urmator va fi dat de o femeie :sorry:
ADEVARAT

Bine ati revenit @hoinarescu! :bow: La vremea aceea ati aruncat momeala...dar noi am avut grija sa continuam jocul.

Cam putine reguli.Eu propun ca urmatorul membru sa faca o afirmatie despre unul din colegii din forum, iar cel care va raspunde sa spuna daca este adevarata sau falsa. Si la randul lui sa continue jocul. Ce spuneti? :vishenka:

@adutescu este consilier juridic. Adevarat sau fals?
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Fals

Domnul r.gabi este avocat specializat in Drept Penal. Adevarat sau fals?
Fals

Dna.Gabrielle Monique,este contabila sau economista ?
Adevarat

Dna Gabrielle este moderator.
Buna ziua
Imi cer scuze pentru faptul ca intervin in acest topic insa am o propunere/adaugarea unei alte regului, la acest joc: intrebarile puse in acest topic despre anumite persoane, ar trebui sa se refere doar la persoanele/userii care participa in acest topic, pentru simplul fapt ca, in acest forum se discuta ideea si nu persoana.

Prin participarea la acest topic, userii/consultantii implicit, isi dau acest acord.

In acest mod, cred eu, ca putem preintampina orice fel de complicatii ulterioare si/sau evita , in viitor, conflicte.

Spor.:)