Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii probleme logare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

probleme logare

Am observat ca, de fiecare data cand deschid avocatnet.ro apar logata desi am dat "iesire cont".Pe calculatorul de acasa e OK dar la servici e agasant, poate sa intre oricine pe contul meu cand sunt in concediu.

Era cat pe ce sa sterg contul acum cateva secunde dar, mai bine va cer un sfat intai, poate-mi oferiti o alternativa.
swamerra, utilizator
Buna ziua,

Spuneti, prin urmare, ca nu functioneaza butonul de "iesire cont"? Ciudat, pentru ca la noi functioneaza si am incercat pe mai multe computere. Ideea e urmatoarea, incercati sa dati click si pe alta pagina a siteului cand va apare ca sunteti inca logata, desi ati apasat butonul de "iesire cont". E posibil sa fie doar o versiune veche a paginii respective, salvata cumva in memoria rapida a browserului dvs.

Numai bine.
Poate m-am exprimat gresit. Situatia este urmatoarea:
1.dau "iesire cont" si ies din cont.
2.inchid calculatorul
3.deschid calculatorul a doua zi, deschid avocatnet si se deschide direct in contul meu. Asta s-a intamplat si acum cateva minute cand am deschis avocatnet.
Am curatat istoricul,cookies,semne de carte, ce sa-i mai fac?
Foarte ciudat, pentru ca eu am incercat chiar acum, dupa ce am citit mesajul dvs sa fac exact ce ati spus si raman delogat :hm: cand restartez computerul.

Imi puteti spune mai multe despre computerul dvs?

1. Ce browser folositi? Internet explorer, mozilla, etc.
2. Ati avut vreodata probleme cu continutul afisat de siteuri? Adica, sa va apara stiri vechi, chiar daca ar trebui ca pe pagina respectiva sa fie stirile de azi? Ma intereseaza pentru ca vreau sa stiu daca exista vreun sistem care stocheaza cumva informatie in vreun mod in reteaua dvs sau pe computer.
3. Ideea e ca datele respective vi se pastreaza intr-un cookie. Daca ziceti ca l-ati sters si tot sunteti logata, atunci incep sa cred ca e ceva ciudat la computerul dvs, pentru ca in niciun caz n-ar trebui sa mai fiti logata dupa stergerea cookie-urilor.

Multumesc anticipat.
Am rezolvat. Se pare ca era necesara o curatire mai serioasa a cookies-urilor si a istoricului.

Multumesc pentru ajutor. Toate cele bune.
swamerra, utilizator
Cu placere. ;)
Ma bucur ca s-a rezolvat.