Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Decizii ANAF
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Decizii ANAF

Buna ziua,

Stiti cumva daca exista pe site-ul ANAF-ului deciziile luate de acestia in urma controalelor fiscale?

Multumesc,
Exista pe legea 544 dar numai cele de interes public, adica cele luate in controalele de amploare
Multumesc M-ati putea ajuta cu un link sau o cale pentru a le vizualiza?

Specific, m-ar interesa daca organele de control fiscal au realizat pana acum controale in urma carora s-au aplicat dispozitiile art. 7 alin (1) pct. 2.1, 2.2 Cod Fiscal, respectiv recalificarea unei activitati independente in dependenta.

Multumesc inca o data,