Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Legea nr. 158/2011
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Legea nr. 158/2011

Care sunt pasii si actele pentru a beneficia de Legea nr. 158/2011 (scutire de impozit pentru cei care si-au izolat termic blocul din fonduri proprii)?
Multumesc anticipat.
Sarin, utilizator
aceasta lege se aplica si pentru casele de la tara?