Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Gratiere individuala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Gratiere individuala

buna nu stiu prea bine cum sa pun intrebarea dar sper ca intelegeti ce vreau sa spun .Vreau sa fac o cerere de gratiere individuala dar in afara de actele care scrie ca imi trebuiesc mai pot face si o scrisoare dar nu stiu ce sa scriu in ea si ce sa mai adaug la dosar poate cineva a facut asa ceva si imi poate explica si mie va multumesc.
O intrebare: concubina poate efectua cererea? Nu suntem casatoriti cu acte, dar avem doi copii minori impreuna. multumesc,