Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Sporul aferent functiei de conducere
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Sporul aferent functiei de conducere

Daca esti numit in functia de sef serviciu-interimar, prin dispozitie de primar, pe o perioada de 6 luni,( atat am inteles ca e legal cu aprobarea ANFP), ai dreptul la sporul de conducere de 30% la salariu?
VA MULTUMESC!